V čem je Myjómi výjimečné?

Vládne tu pohoda, při docházce se přihlíží k našim zdravotním problémům. Mistr se nás vždy zeptá, jak nám to vyhovuje, můžeme si sami určit pracovní dobu. Jinde se vás neptají a rovnou řeknou „Přijď na šestou.“ V Myjómi se snaží vyjít vstříc, aby se člověk necítil unavený nebo přepracovaný. Všechno je o domluvě.

Práce má smysl
Práce má smysl

Proč chodí do práce?

Ze začátku jsem měla strach, že je to práce jen pro chlapy, třídění hliníku. Pak jsem si ale řekla, že to můžu zkusit. Každá práce něco obnáší, aspoň budu mít o zábavu postaráno a poznám nové lidi. A je to tak. Pobavím se, zasměju a ještě si vydělám. Jsem tady v dobré společnosti.

Proč by ostatním doporučila své zaměstnání?

Zapojil by se do skvělého kolektivu. Já sama příchody do práce vnímám tak, jako bych se skoro vracela domů. Práci beru jako debatní kroužek
s nějakou činností. K pracovnímu procesu se nestavíme zase až tak vážně.

Práce má smysl

Zaujali jsme vás?

Máte podobnou životní zkušenost a sháníte práci, ve které porozumí vašim individuálním potřebám? Nechcete se spoléhat pouze na pomoc rodiny nebo státu? V Myjómi pracuje víc než devadesát procent lidí se zdravotním postižením na chráněných pozicích. Pro partnery zajišťují drobné zámečnické práce, kontrolu a balení výrobků, mytí vozidel nebo další služby. Cílem družstva je poskytnout těmto lidem zázemí, možnost se dál rozvíjet a pomoci jim v komplikované životní situaci. Svým partnerům naopak Myjómi dává příležitost podílet se na zaměstnávání postižených v rámci náhradního plnění.
V Myjómi je prostor pro každého.

Chci pracovat
Chci zadat práci