Jak by popsal Myjómi?

Dobrá firma, která pomáhá lidem s hendikepem. Nabízí jim slušnou, čistou práci. Není to příliš namáhavé, takže jsem spokojený.

Práce má smysl
Chodím do práce rád

Proč rád chodí do práce?

Samozřejmě je to i kvůli penězům, ale není to ten hlavní důvod. Baví mě kolektiv, který jsme v Myjómi vytvořili. Když je dobrý kolektiv, tak se do té práce člověk i těší, viďte.

Jaká je atmosféra na pracovišti?

Nálada je tady dobrá, vůbec se neřeší problémy. Věnujeme se práci, bavíme se o příjemných věcech. Všechno je tak, jak má být a práce jde od ruky. Jsme dobrý kolektiv.

Práce v Myjómi je fajn.

Zaujali jsme vás?

Máte podobnou životní zkušenost a sháníte práci, ve které porozumí vašim individuálním potřebám? Nechcete se spoléhat pouze na pomoc rodiny nebo státu? V Myjómi pracuje víc než devadesát procent lidí se zdravotním postižením na chráněných pozicích. Pro partnery zajišťují drobné zámečnické práce, kontrolu a balení výrobků, mytí vozidel nebo další služby. Cílem družstva je poskytnout těmto lidem zázemí, možnost se dál rozvíjet a pomoci jim v komplikované životní situaci. Svým partnerům naopak Myjómi dává příležitost podílet se na zaměstnávání postižených v rámci náhradního plnění.
V Myjómi je prostor pro každého.

Chci pracovat
Chci zadat práci