Příběhy zaměstnanců

V Myjómi nás pojí víc než jen práce.

Vedení nehraje na normy. Pracujeme podle svých možností s ohledem na zdravotní postižení. Když potřebujeme pomoc, vždy se najde někdo, kdo nám ochotně poradí. Nejsme totiž jen kolegové. Práce z nás vytvořila kolektiv přátel, kteří se každý den chodí společně zasmát. V Myjómi víme, že na své starosti nejsme sami. Nezáleží na tom, jakou práci zrovna vykonáváme. Můžeme vyzkoušet všechno a sami objevit, v jaké činnosti jsme nejlepší.
Naším cílem není lámat rekordy, naším cílem je být užiteční.

img_full_1

Poznejte příběh několika z nás.

Dohromady jsme v Myjómi strávili už téměř čtyřicet tisíc hodin. Pokud vás zajímá, proč se do práce rádi vracíme a jaké výhody to vneslo do našich životů, přečtěte si čtyři krátké příběhy lidí, kteří vykonávají různé pozice a setkávají se s rozmanitou pracovní náplní.

Zaujali jsme vás?

Máte podobnou životní zkušenost a sháníte práci, ve které porozumí vašim individuálním potřebám? Nechcete se spoléhat pouze na pomoc rodiny nebo státu? V Myjómi pracuje víc než devadesát procent lidí se zdravotním postižením na chráněných pozicích. Pro partnery zajišťují drobné zámečnické práce, kontrolu a balení výrobků, mytí vozidel nebo další služby. Cílem družstva je poskytnout těmto lidem zázemí, možnost se dál rozvíjet a pomoci jim v komplikované životní situaci. Svým partnerům naopak Myjómi dává příležitost podílet se na zaměstnávání postižených v rámci náhradního plnění.
V Myjómi je prostor pro každého.

Chci pracovat
Chci zadat práci